Z radością gotujemy dla Ciebie i Twoich bliskich! Zamów catering do domu lub do firmy!

Z radością pomożemy także w przygotowaniu przyjęcia. Mamy w tym spore doświadczenie i ogromną satysfakcję, że możemy uświetniać ważne momenty Twojego życia. Chrzciny, komunia, urodziny a może okrągła rocznica? Skontaktuj się z nami, daj nam znać jakie są Twoje preferencje, liczba osób, budżet, a my prześlemy propozycję menu. Wybrane dania dostarczymy pod wybrany adres (Kraków, Myślenice i okolice). Będą gotowe do serwowania, a Ty, zamiast krzątać się w kuchni, będziesz się cieszyć obecnością miłych gości!

Zabierz Garkuchnię na wycieczkę!
Ciągle głodni dzielenia się z Wami dobrym i zdrowym jedzeniem mamy dla nową propozycję!
Proponujemy przygotowanie wyżywienia na wycieczkę przedszkolną lub szkolną.
Zbiórka o 7 rano, koledzy, którzy mają lepszą kanapkę, zapomniany napój, to teraz nie problem! TRIPBOX GARKUCHNIA to zbilansowany posiłek o wskazanej przez lekarza dietetyki kaloryczności, specjalnie przygotowany aby zaspokoić potrzeby dzieci w każdej grupie wiekowej, żywieniowe i te smakowe również. 
Proponujemy różne warianty, na słodko, na słono, warzywnie i owocowo. Pakujemy próżniowo w łatwe w transporcie, wygodne w obsludze, estetyczne i ekologiczne pudełka.
Oferta dotyczy całej Polski.


System cateringowy = Współpraca z placówką = Współpraca z rodzicami
Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie naszego cateringu, bardzo prosimy o kontakt! W naszą pracę wkładamy całe serce i jesteśmy ciekawi Twojej opinii.