• tripbox garkuchnia

  Zastąpi drugie śniadanie lub obiad na całodziennej wycieczce przedszkolnej lub szkolnej!

 • tripbox garkuchnia

  Zbilansowany, smaczny posiłek. Dostarczy odpowiednich wartości odżywczych.

 • tripbox garkuchnia

  Wygodny w użyciu.

 • tripbox garkuchnia

  Bez konieczności szukania odpowiedniej jadłodajni w nieznanym miejscu.

 • tripbox garkuchnia

  Taki sam posiłek dla wszystkich dzieci.

 • tripbox garkuchnia

  Nasz lunchbox dostarczymy na czas na terenie całej Polski.

Zabierz Garkuchnię na wycieczkę!
Zbiórka o 7 rano, koledzy, którzy mają lepszą kanapkę, zapomniany napój, to teraz nie problem! Zabierz lunchbox - TRIPBOX GARKUCHNIA na szlak, do ZOO, muzeum, czy na piknik.
Dzieci na wycieczkach często przyswajają zbyt dużą ilość węglowodanów i cukrów, co przyczynia się do znużenia, zmęczenia, zaburzają sobie prawidłową przemianę materii i gospodarkę jelitową. Nasz posiłek jest lekki, wygodny w jedzeniu a jednocześnie treściwy, zastąpi obiad.
Przygotujemy za Ciebie wyżywienie na wycieczkę przedszkolną lub szkolną.
TRIPBOX GARKUCHNIA to zbilansowany posiłek o wskazanej przez lekarza dietetyki kaloryczności specjalnie, przygotowany aby zaspokoić potrzeby dzieci w każdej grupie wiekowej, żywieniowe i te smakowe również. 
Proponujemy różne warianty:

TRIPBOX PODSTAWOWY, REKREACYJNY i SPORTOWY; na słodko, na słono, warzywnie i owocowo. Pakujemy próżniowo w łatwe w transporcie, wygodne w obsludze, estetyczne i ekologiczne pudełka.

Zamów dowolną ilość, podaj datę planowanej wycieczki, my dostarczamy świeże, zapakowane próżniowo jedzenie kurierem.

Oferta dotyczy całej Polski.

Tripbox podstawowy

Dla Szkół: 1000- 1200kcal, Dla Przedszkoli: 850-1050 kcal Wersja TRADYCYJNA do wyboru: 1. Tortille /roladki naleśnikowe z serkiem śmietankowym i pieczonym/kurczakiem/indykiem z warzywami + owoce, 2. Burgerki z mięsa drobiowego w bułeczkach pełnoziarnistych z warzywami i pastą z pomidorów + owoce.

Tripbox podstawowy

Wersja WEGE do wyboru: 1. Tortille /roladki naleśnikowe z hummusem i warzywami + owoce, 2. Burgerki z ciecierzycy w bułce pełnoziarnistej z warzywami + owoce.Tripbox rekreacyjny

Dla Szkół: 1000- 1200kcal Wersja TRADYCYJNA do wyboru: 1. Kokosowy pudding chia z musem brzoskwiniowym + ciastko owsiane, 2. Pełnoziarnisty sandwich z serem, szynką i warzywami + owoce , 3. Muffinki czekoladowe z kremem waniliowym i owocami sezonowymi + słupki warzyw, 4. Wytrawne placuszki z serem, szynką, papryką, szpinakiem, pomidorami + owoce+ słupki z warzyw.

Tripbox rekreacyjny

Wersja WEGE do wyboru: 1. Kokosowy pudding chia z musem brzoskwiniowym + ciastko owsiane 2. Pełnoziarnisty sandwich z serem żółtym, hummusem i warzywami + owoce 3. Muffinki czekoladowe z kremem waniliowym i owocami sezonowymi + słupki warzyw 4. Wytrawne placuszki z serem, , papryką, szpinakiem, pomidorami + owoce+ słupki z warzyw.

Tripbox sportowy

Dla Szkół: 1000- 1200kcal Wersja TRADYCYJNA do wyboru: 1. Jogurtowa Panna Cotta z musem truskawkowym + granola z orzechami, batonik owsiany wysokobiałkowy, 2. Tortille /roladki naleśnikowe z pieczonym/kurczakiem/indykiem z warzywami + owoce + orzechy , 3. Placuszki bananowe z twarogiem + owoce + kuleczki proteinowe z kokosem, 4. Kasza kuskus z warzywami, indykiem, orzechami/awokado + owoce.

Tripbox sportowy

Wersja WEGE do wyboru: 1. Jogurtowa Panna Cotta z musem truskawkowym + granola z orzechami+ batonik wysokobiałkowy, 2. Tortille /roladki naleśnikowe z pastą rośliną z warzywami + owoce + orzechy, 3. Placuszki bananowe z twarogiem + owoce + orzechy+ kuleczki proteinowe z kokosem, 4. Kasza kuskus z warzywami, fetą/mozarellą, orzechami/awokado + owoce.